wtorek, 17 sierpnia 2010

Manifest PKWN (oo)Ludu, nasz ludu!Opozycja musi zniknąć, raz na zawsze! 


Wstrząśnięci jesteśmy haniebnymi wydarzeniami jakich jesteśmy świadkami od trzech lat, a w szczególności dramatem ostatnich dni.


Opozycja, ugrupowania wrogie LEGALNIE wybranemu Rządowi Rzeczypospolitej Polskiej i jej Prezydentowi bez przerwy dążą do przejęcia władzy i co najgorsze, taka jest ich wredna natura. To żałosne i godne potępienia postępowanie jest wręcz istotą opozycji. Opozycja wprowadza chaos, jątrzenie i niepewność. Opozycja tylko czyha na potknięcia, błędy rządu patrzy bez przerwy na ręce. To niekończący się festiwal stalkingu.


Opozycja zajmuje się krytyką rządu, nie ponosząc odpowiedzialności za  rządzenie. Opozycję cechuje wygodnictwo. Opozycja to darmozjady, nie orzą tylko knują jak odebrać władzę.. Po co komu posłowie, nienawidzą rządu tak mocno, że najchętniej zabraliby temu rządowi władzę. 


Opozycja jest destrukcyjna i nie wnosi nic wartościowego. Nie buduje autostrad, nie uchwala budżetu, nie zajmuje się gospodarką morską, rolnictwem, żadną gospodarką się nie zajmuje. Wstyd niczym się nie zajmować tylko jątrzyć, zadawać bezczelne pytania i wnosić interpelacje. Opozycja to warstwa pasożytnicza, ziemia jałowa.


W Sejmie powinna zasiadać tylko partia rządząca, stronnictwa sojusznicze. Dopuszcza się możliwość by w sejmie działało koło postępowych katolików.


Oczywiście należy zlikwidować wybory, ten festiwal obłudnych, pustych, populistycznych obietnic, jednocześnie skłócający naród, wprowadzający konflikty, podziały, nienawiść.


Nie wolno dzielić POlski, i POlaków. To haniebne, wręcz zbrodnicze. Śmierć prezydenta Narutowicza, i sekretarza Szczuki to najlepsze przykłady. Wyniszczająca, nieustanna wojna domowa jest w POlsce niepotrzebna. Energię należy skierować w kierunku budowania, nie niszczenia. 


Miliony Polaków miast marnować energię na nic nie dające spory, kłótnie powinny zająć się popieraniem rządu i prezydenta. Tylko udzielają im wsparcia w trudnej i niesłychanie odpowiedzialnej pracy mogą Polacy przyczynić się do budowy lepszego jutra, pokoju i likwidacji globalnego ocieplenia. Nie można tych wartości osiągnąć poprzez knucie i rycie pod rządem i prezydentem, sianie nieufności i nienawiści. 


Siewcy ziaren niezgody powinni raz na zawsze zniknąć z życia publicznego!


Dlatego domagamy się i POstulujemy:
W Sejmie POwinna zasiadać partia rządząca, stronnictwa sojusznicze i  koło POstępowych katolików.


Opozycję wyprowadzić!


Polski Komitet Wyzwolenia Narodu (od opozycji).


Dano w Budzie Ruskiej, dnia 17 sierpnia 2010 roku tuskiego..

Brak komentarzy: