piątek, 23 kwietnia 2010

Peryskopowa i g. nie wolne media

Gdy do Polski dotarła wiadomość o katastrofie Tupolewa dziadostwo zwane niegdyś rządem RP spakowało najpotrzebniejsze manele i w pośpiechu wsiadło na podkład łodzi podwodnej. Od czasu do czasu łódź wynurza się na głębokość peryskopowej. Wówczas uważny obserwator może zauważyć wychylającą się z kratki ściekowej rurę. To na Krakowskim Przedmieściu, to w Krakowie na Franciszkańskiej 3 czy Rynku. W okolicach agencji prasowych co jakiś czas wypływają na powierzchnię komunikaty, że katastrofa wydarzyła się zgodnie z procedurami a lud na powierzchni to nieodpowiedzialna tłuszcza.

*
Zrobiłem kwerendę orgii dziennikarsko-"rządowej", gdy dziadostwo urządziło drugie urodzinki.
*

Kilka dni temu pytałem Gdzie ONI są. Teraz pytam, gdzie jesteście WY dziennikarze?!

Dlaczego w waszych audycjach nie występuje odpowiedzialne za techniczną organizację i bezpieczeństwo wizyty i PAŃSTWA dziadostwo. Doszło do katastrofy bez precedensu w nowożytnej historii. Dlaczego nie zapraszacie dziadów stanu do redakcji i nie zasypujecie pytaniami? Jeżeli nie chcą się wynurzyć, dlaczego głośno nie informujecie, że konkretny dziad odmówił opuszczenia pokładu łodzi i udzielenia wywiadu? Dlaczego tego nienormalnego stanu nie analizujecie?

Gubernia, nie Państwo Polskie i gówno, nie wolne media!

.

4 komentarze:

viilo pisze...

No jak to?
Transmisja do mas polega na czyms zupelnie innym.
Przeciez nic sie nie stalo wlasciwie.

Ta cala swolocz to zadne liberaly, to stara chamska bolszewia, ludzie sowieccy z krwi, kosci i mentalnosci. Czerwony beton.

Ich czas wreszcie sie konczy.

Unknown pisze...

A żeby im tą łódź na mieliznę zniosło!

nielubiegazety2 pisze...

Szanowne uczennice.
Przejawiam ostrożny pesymizm. A jeżeli nawet co daj Boże ich czas się kończy trzeba mieć na podorędziu osinowy kołek.

nielubiegazety2 pisze...

Szanowna Weroniko.
Tzw. rząd poniesie tam gdzie zarządzi kapitan. Tusk trzyma tylko imitację steru. Aktualnie obrali kurs na Zatokę Fińską. Gdy padnie komenda wrócą do bazy Szlezwiku Holsztynie :)